РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
"Завдання капелана - бути поруч, " - о. Андрій Зелінський про служіння в зоні АТО[ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 16 березня 2015 20:53 | |||
"Зона автентичності," - так отець Андрій назвав зону де ведуться бойові дії. Це територія, де люди дбають не про певну боротьбу за значимість , певні умовності . Тут найбільшу вагу мають звичайні людські цінності: батьківщина, сім'я, які слід відстояти. "Я мав за честь побувати там, де все по справжньому," - відзначив капелан. Розповідаючи про завдання капелана в зоні АТО, отець охарактеризував його дуже просто: "Слід бути поруч. Вміти почути, що людину болить, її проблеми і турботи. Бути своїм серед своїх. Завдання капелана - своєю присутністю прихилити до військовослужбовців саме небо, допомогти не втратити відчуття власної гідності." За словами отця, "капелан повинен освячувати простір і час, відчуття яких руйнуються в умовах війни". "На фронті не люблять пафосу, - також зазначив священик. - Про патріотизм тут не говорять, його демонструють – тихо і спокійно, впевнено і зовсім природно". На останок отець Андрій відмітив, що "військовий капелан має випромінювати надію. Він повинен бути людиною молитви." Після розповіді усі присутні мали можливість поставити отцю запитання. Див.фоторепортаж:
|