РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
"Шукаємо волонтерів за покликанням,"- волонтер Ольга Ємельянова [ФОТО] |
Вівторок, 19 травня 2015 15:32 | |||
19 травня 2015 року з ініціативи о. Йосипа Славича у семінарії відбулась зустріч братів з волонтеркою організації "Армія волонтерів Дніпро" м. Дніпропетровськ, молодою мамою і справжньою патріоткою України Ємельяновою Ольгою, яка в рамках волонтерського проекту «Навколодобра Подорож» прибула з сім'єю в Дрогобич. Семінаристи мали змогу почути про реалії волонтерської діяльності в Україні. На початку зустрічі о. Йосип Славич відрекомендував гостю. У короткому вступі він відзначив, що дух місіонерства присутній не лише у священиків, але і у мирян. Такими мирянами є сім'я Ємельянових, які незважаючи на різні труднощі, виховуючи 2 малих дітей, присвятили своє життя допомозі захисникам нашої Вітчизни. Також отець пригадав момент знайомства з подружжям Ольги та Дмитра, поділився враженнями, які на нього справила ця сім'я. Відтак слово взяла п. Ольга. Волонтерка розповіла про свого чоловіка Дмитра та дітей 1-річного Миколу і 3-річного Михайла і про їхню спільну працю для нашої армії. Молода мама пригадала момент, коли вперше познайомилась з волонтерською діяльністю, з якою раніше була незнайома. Це сталось під час перебування у госпіталі Мечнікова і спілкування з пораненими, які вижили після Іловайського котла. П. Ольга наголосила, що не інакше, як Боже Провидіння привело її в той день до госпіталю. Відтоді волонтерство повністю заполонило Ємельянових. З малими дітьми подружжя активно займається спорядженням воїнів, збором коштів та інших необхідних речей. Ольга та Дмитро є співзасновниками ГО "Армія волонтерів Дніпро", з їх ініціативи створено арт-проект «Благодійна Толока», для збору коштів на допомогу армії. Сьогодні сім'я активно займається ще одним проектом - «Навколодобра Подорож». Це мандрівка Україною, мета якої - привернути увагу людей до волонтерства, волонтерів та активного життя взагалі, показати, що в країні є небайдужі люди, які допомагають армії. У кожному місті Ємельянови зустрічаються з волонтерами, бійцями АТО, вимушеними переселенцями. В часі подорожі подруги знімають фільм про волонтерство. Після своєї розповіді п. Ольга відповіла на всі питання, які цікавили семінаристів. Проректор з виховання о. Василь Чава від імені семінарійної спільноти подякував п. Ользі за розповідь, ставлячи жертовність її сім'ї у приклад. Семінаристи ж віддячили многаліттям і оплесками. Див.фоторепортаж:
|