РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Владика Григорій (Комар) освятив підрясники другокурсникам семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 06 вересня 2015 18:45 | |||
Після Літургії настав один з найбільш пам'ятних моментів семінарійного життя - облечини у підрясник. Коментуючи цю подію владика відзначив, що підрясник є тою одіжжю, яка відділяє нас від світу з його багатими принадами, а його головна функція - оберігати наше покликання. Прочитавши молитву благословення, єпископ вручив кожному братові підрясник і запалену свічку. Відтак владика Григорій привітав усю братію та настоятелів з початком навчального року. У свою чергу, о. Василь Чава, від імені семінарійної спільноти, подякував владиці за його візит і за його батьківську опіку над семінарією. Після обіду у актовому залі семінарії відбулась зустріч владики Григорія з семінаристами, на якій єпископ поділився підсумками Патріаршого собору та Синоду єпископів УГКЦ, які протягом останніх днів відбувались у Івано-Франківську. Див.фоторепортаж:
|