РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбувся конкурс "Вгадай мелодію" [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 29 вересня 2015 16:10 | |||
Кожен курс становив окрему команду, таким чином у грі взяло участь 6 команд. Гра складалась з 3 турів, у кожному з яких командам було запропоновано відгадати по 30 мелодій різних категорій: народних, пісень з кінофільмів, естрадних, а також музичних творів, заданих викладачами семінарії. Брати показали, що вони чудово орієнтуються у музичній культурі як минулого, так і сьогодення. Змагання відбувались під пильним оком суддів: проректора з навчання о. Романа Андрійовського і духівника семінарії о. Олега Смереки. Саме вони після закінчення конкурсу оголосили переможців: найбільше мелодій відгадали брати 6 курсу, срібний призер - 5 курс, третє місце здобули першокурсники. Переможці отримали кубок, а всі інші учасники - солодкі подарунки. Особливістю гри було представлення перед семінарійною братією 1-го курсу, який впродовж вересня гармонійно влився у спільноту. Після другого туру наймолодші брати заспівали пісню власного авторства, чим зірвали овації всіх учасників конкурсу. Вечір пройшов у теплій родинній атмосфері і був насичений приємними емоціями, усмішками, взаємопідтримкою. На завершення отець Роман висловив подяку організатору вечора - бр. Тарасу Жеплінському. Відтак, подякувавши Богу у молитві за гарно проведений час, братія відправилась на нічний спочинок. Див.фоторепортаж:
|