РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи виступили на конференції у Львівській духовній семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 27 березня 2016 19:02 | |||
Семінаристи прибули до Львівської семінарії у п'ятницю ввечері і першою чергою вирушили до храму, де була відслужена Літургія напередосвячених дарів. Другий день роботи конференції розпочався з Утрені і Божественної Літургії, яку очолив владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський. Відтак, після сніданку, учасники зібрались у конференц-залі, де ректор Львівської духовної семінарії о. Ігор Бойко оголосив про відкриття конференції. З привітальними словом до семінаристів звернувся владика Ігор (Возьняк). У рамках пленарного засідання першими доповідачами були о. Євген Станішевський, духвіник ЛДС, який представив тему «Духовний провід у Святому Письмі», та владика Венедикт (Алексійчук), протосинкел Львівської Архиєпархії з темою «Духовний провід в традиції Церкви». Опісля був час для запитань, відбулось коротке обговорення представлених тем. Наступна серія доповідей стосувалась вже безпосередньо особи о. Ісидора Дольницького. Доповідачі розкривали такі теми: владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії – «о. Ісидор – духовний наставник семінаристів», п. Ігор Василишин, викладач УКУ – «Роль творчої спадщини о. Ісидора Дольницького у формуванні духовності семінаристів, священиків та у доброму вихованні їх пастви», п. Оксана Лазор, викладач ЛНУ імені Івана Франка – «Особливості перекладу книги о. Ісидора Дольницького», о. Володимир Стефанишин, голова Літургійної комісії Львівської Архиєпархії – «Беатифікаційний процес о. Ісидора Дольницького». Завершилось засідання дискусією і питаннями для доповідачів. Після обіду розпочались секційні засідання. Учасники конференції були поділені на 3 групи відповідно до тематики доповідей: «Духовний провід у Святому Письмі», «Духовний провід у традиції Церкви», і «Духовний провід у ХХІ ст.» Модераторами в даних групах були відповідно духівник ЛДС о. Іван Дулиба, віце-ректор КТДС о. Андрій Черненко, і віце-ректор ЛДС о. Михайло Плоцідем. Кожен семінарист мав 5-7 хвилин для виступу, після чого відбувалось спільне обговорення висвітленої теми. Після завершення праці в групах учасники знову зібрались разом у конференц-залі, де модератори груп коротко підбили підсумки дискусій. Завершилась конференція в суботу ввечері солодким частуванням у дружніми бесідами між семінаристами і отцями з різних семінарій. Конференція дала можливість братам спробувати себе у наукових дослідженнях, набратись цінного досвіду, поспілкуватись з однодумцями. Організатори та учасники з нетерпінням очікують наступної такої конференції, яка має відбутись за рік, але вже у іншій семінарії УГКЦ. Фото Інтернет представництва Львівської Духовної семінарії http://www.lds.lviv.ua/news/1459013444:
|