РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
"Не бійтеся повірити в Божий план стосовно свого життя," – о. Василь Говера [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 17 травня 2016 16:10 | |||
Свою розповідь отець розпочав із роздумів над власним покликанням. Ділячись багаторічним досвідом місійного служіння, о. Василь намагався донести до семінаристів основний месидж - навчитися слухати Бога та довіряти Йому. "Якщо ми хочемо бути добрими священиками, мусимо довірити Богу своє життя," – зазначив з цього приводу доповідач. Місіонер також розповів про стан нашої Церкви у Казахстані і про потребу священиків, які готові будуть послужити людям, насамперед українцям, що мешкають на цій території. Отець закликав не боятися відгукнутись на Божий поклик: "Якщо Бог нас кличе туди, де є потреба - чому не я маю присвятити цьому життя? Будуть проблеми, буде важко, але Бог не покине!" Відтак семінаристи мали можливість задати о. Василю запитання. Виникла цікава дискусія, до якої долучились о. Олег Здреник та духівник семінарії о. Степан Угрин, які свого часу мали можливість послужити у Казахстані і також поділились своїми пережиттями і своїм досвідом душпастирювання на місійних теренах. Див.фоторепортаж:
|