РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У Дрогобицькій семінарії пройшла ІІІ Міжсемінарійна науково-практична конференція [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 04 грудня 2016 13:42 | |||
2 грудня, після реєстрації, учасники конференції мали змогу відвідати відомі місця древнього Дрогобича, зокрема дерев’яний храм Св. Юра, музей блаженної пам’яті владики Юліана (Вороновського) та вежу міської ратуші. Після вечірнього богослужіння у актовому залі відбувся показ фільму про Дрогобицьку духовну семінарію, після якого в невимушеній обстановці мало місце взаємне знайомство та представлення особливостей внутрішньосемінарійного життя кожного з духовних навчальних закладів, представники яких взяли участь у Дрогобицькій конференції - Київської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Брюховицької та Дрогобицької семінарій. Найближчим часом планується публікація матеріалів Дрогобицької конференції для того, щоб з ними могло ознайомитися якомога більше число зацікавлених осіб. Нагадуємо, що 12 червня 2015 з благословення Блаженнішого Святослава, Глави й Отця УГКЦ Київська Трьохсвятительська духовна семінарія вперше провела наукову конференцію серед студентів греко-католицьких духовних семінарій в Україні. Друга така конференція відбулася у Львівській духовній семінарії святого Духа 26 березня 2016. Вибір теми ІІІ Міжсемінарійної конференції «Незламні свідки віри християнської. Мучеництво: історія і сьогодення» (Дрогобич, 2-4 грудня) зумовлений не тільки тим, що Дрогобицька духовна семінарія носить ім’я мучеників Северина, Якима і Віталія, але й тим, що українські семінарії постали чи відродилися саме завдяки мученицькому терпінню і свідоцтву наших вірних, які винесли на своїх плечах підпільну Церкву в часи безбожного режиму Радянського Союзу. Це також намагання звернути увагу світу на масштабність проблеми переслідування християн у ХХІ, про що ЗМІ часто не повідомляють або просто замовчують. Див.фоторепортаж:
|