РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи відвідали Реабілітаційний Центр "Назарет" |
Вівторок, 12 вересня 2017 20:33 | |||
10 вересня 2017 року семінаристи VI курсу Дрогобицької духовної семінарії, разом з префектом семінарії о. Василем Вербіцьким, в рамках курсу «пастирська практика» (викладачем якого, власне, і є о. Василь) відвідали Реабілітаційний Центр “Назарет” та спільноту для бездомних людей «Наша хата». Цей день був днем відкритих дверей. Семінаристи взяли участь у Божественній Літургії, супроводжуючи її богослужбовими піснеспівами. Після Літургії відбувся Чин водосвяття. Наступним пунктом у розпорядку дня відкритих дверей був святковий обід у формі фуршету. Також брати мали нагоду оглянути всі приміщення й територію, господарчі споруди, ознайомитись із побутом і життям обох спільнот. У приміщенні спільноти для бездомних «Наша хата» відбулася презентація про життя й специфіку служіння волонтерів у ній. Закарбувались братам у пам’яті слова о. Ігоря Шведа, духівника "Нашої хати": "Щоб зробити будь-яку велику й Божу справу в житті, важливими є насамперед щире бажання й люди, які допоможуть. А знання й навики прийдуть згодом уже в процесі праці, як наслідок». Приємно вразила семінаристів зустріч з волонтером «Нашої хати» італійцем, шістдесятиоднорічним Роберто з Верони. На запитання, як він опинився саме у цій глибинці та допомагає обездоленим українцям, відповів, що «досвід бідності відкрив йому на глибші духовні запити в житті, аніж просто бути успішним і жити лише для себе». Опісля відбувся благодійний концерт християнської й народно-патріотичної музики на сцені, що на церковному подвір’ї реабілітаційного центру «Назарет». Брати Владислав Стефанишин, Віталій Миська та Андрій Нискогуз взяли активну участь у благодійному концерті, заспівавши три твори: дві духовні пісні та одну народну. Завершальним акордом дня відкритих дверей був футбольний матч. Фото з фейсбук-сторінки Василя Голода
|