РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Зустріч семінаристів зі студентами Нафтогазового коледжу [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 01 листопада 2017 20:27 | |||
Із уст о. Петра можна було почути змістовну розповідь про народження, юнацькі та студентські роки патріарха Любомира, його пастирський шлях аж до смерті. Капелан охарактеризував його як приклад святості, любові та екуменічної діяльності. Наголосив отець на тому, як важливо бути людиною, і що кожне речення з усіх промов та проповідей блаженнішого стали афоризмами та перлами мудрості. Наприкінці зустрічі за круглим столом зібралися о. Петро, о. Василь Вербіцький та брати-семінаристи. Про діяльність капелана та про виклики цього служіння розповідав о. Петро, заохочуючи до цього семінаристів. Відтак кожен із братів мав можливість розповісти про себе, про свої успіхи у сфері катехитичної діяльності. Завершилась зустріч спільною фотографією. Див.фоторепортаж:
|