РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбувся тренінг "Зцілитися від корупції" [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 23 квітня 2018 20:48 | |||
Розпочався захід представленням гостей проректором з навчальної частини о. Романом Андрійовським. Відтак до слова був запрошений п. Петро, який у вступному слові ознайомив братів з явищем корупції, розповівши про його походження та проблематику в нашому суспільстві, адже ця зловісна недуга стала для багатьох буденністю. Доповідач детально описав класифікацію корупції, розповідаючи про хабарництво, шахрайство, прояви неналежного користування чужим, непотизм (так зване "кумівство"), види зловживання владою або ж посадовим становищем. Зі слів п. Петра основною причиною корупції є жадібність та ставлення власних інтересів вище спільного блага. Далі йшла мова про морально-етичні засади протидії корупції та про моральність людського вчинку. Опісля були озвучені корисні поради для семінаристів, як майбутніх душпастирів, у боротьбі з цим ганебним явищем, які вони зможуть застосувати під час сповіді, проповіді та катехитичної діяльності. Наприкінці презентації п. Петро розповів про способи боротьби з корупцією у буденному житті. Відтак кожен семінарист отримав від гостей матеріал тренінгу "Подолання моральної недуги корупції". По завершенні тренінгу о. Роман висловив щиру подяку гостям за цікаве представлення та подарунки, побажавши подальшого розвитку Центру протидії корупції УГКЦ. Див.фоторепортаж:
|