РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарійній спільноті відбулися реколекції |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 25 вересня 2022 20:51 | |||
Під час перших реколекційних бесід владика наголошував на важливості для священників та семінаристів роздумувати над Словом Божим. Навернення до Нього виражатиметься у "якості" молитви християнина. "Щасливий чоловік, який любить і вміє молитися, - сказав владика, - а без любові молитва стає отрутою". Реколектант заохочував до старанного приймання Слова Божого та віднаходження у Ньому своєї "перлини", свого скарбу. Застановляючись над місцем літургійної молитви в житті священнослужителя реколектант закликав до вдумливого та належного дотримання богослужбових практик, зокрема добового кола. А "силою" нашої літургійної традиції реколектант визначив її особливу красу, яку, проте, потрібно пізнавати. На третій день реколекцій владика розкривав суть навернення у сфері допомоги ближнім на прикладі притчі про Милосердного самарянина, а її "воплоченням" назвав Ісуса Христа. Так, як самарянин витратив свій час та кошти, і ми не маємо боятися щось відділити від себе. В протилежному випадку ми позбавляємо себе можливості отримати щось більше, а головне - не реалізовуємо своє покликання як особи. Реколеційні бесіди перепліталися спільнотною та особистою молитвою, а також духовним читанням та роздумами над Святим Письмом. Після завершальної реколекційної бесіди слово мав о. Мирон Бендик, ректор ДДС, який подякував владиці Івану за духовний провід під час реколецій. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|