РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Шестикурсники ознайомилися з капеланським служінням |
Вівторок, 01 листопада 2022 21:37 | |||
У вівторок, 1 листопада 2022 р. Б., семінаристи 6-го курсу Дрогобицької духовної семінарії ознайомилися з особливостями військового капеланства. З цією метою в рамках предмету «Пастирська практика» вони поспілкувалися з о. Тарасом Коцюбою, який від початків російської збройної агресії у 2014 р. здійснює своє священиче служіння як військовий капелан. Отець Тарас щиро поділився зі семінаристами власним досвідом діяльності військового капелана, також розповів про те, як у нього зародилося бажання бути капеланом. Протягом цієї зустрічі браття мали можливість ознайомитися зі специфікою та з основними аспектами цього непростого, але так потрібного, особливо у даний час, служіння. Наприкінці зустрічі отець Тарас коротко представив нову модель капеланського служіння, яку нещодавно було розпрацьовано державою. Отець Тарас також заохотив семінаристів у майбутньому поповнювати ряди військових капеланів. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|