РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Святкування Великодня на Одещині |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 27 квітня 2023 12:00 | |||
З 13 по 17 квітня 2023 р. Б. дрогобицькі семінаристи Максим Качала (VI курс), Роман Мицько та Олег Шпак (ІІІ курс) перебували на пасхальних місіях в Одеському Екзархаті УГКЦ. Семінаристи-місіонери так описують свої враження від поїздки: "Ми допомагали владиці Михайлу Бубнію, екзарху Одеському, і отцям катедрального храму в приготуванні до великого свята Воскресіння Христового. Ми прислуговували, співали, готували пасхальні кошики для наших воїнів та разом з капеланами УГКЦ відвідували їх, звіщаючи велику радість Христового Воскресіння. Нам було дуже приємно чути, як в храмі всі моляться вголос. Нас також здивувало те, що більшість парафіян знають церковні наспіви, гласи тощо. Крім цього ми мали можливість гарно відпочити і водночас побачити місто. Одеса, направду, дуже нагадувала нам Львів". Семінаристи висловлюють щиру подяку ректорату семінарії, а також духівнику братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» владиці Григорію Комару за надану можливість відвідати місійні терени. Окрему подяку складають о. Руслану, о. Ігору, о. Олександру, протодиякону Назару та пану Степану за теплий прийом і безцінний досвід. "Завдяки Вашій гостинності ми почували себе як вдома", - оповідають хлопці. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|