РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарія розпочала новий навчальний рік |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 29 серпня 2023 20:32 | |||
29 серпня 2023 р. Б. відбулася Архиєрейська Свята Літургія з нагоди початку нового 2023-2024 навчального року у ДДС. Богослужіння очолив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, та супроводив своїм співом семінарійний хор "Оранта", керівником та диригентом якого є о. Андрій Бунь. Владика Григорій на проповіді, зокрема, сказав: "Сьогодні Бог нас запрошує подивитися на навчання в семінарії не з формальної, а з глибшої перспективи, оскільки кожен його рік є своєрідним завданням та етапом духовного зросту. Недарма сьогоднішнє Євангеліє описує обрання апостолів Ісусом Христом. Отже, на дорозі до священства, котра починається тут, у семінарії, надіятися тільки на власні сили є помилково. Варто ж завжди пам'ятати слова нашого Спасителя: «Не ви Мене вибрали, а Я – вас»". Під час Літургії владика освятив підрясники семінаристам другого курсу. Опісля відбувся спільний святковий обід для семінаристів, викладацького складу та проводу ДДС. Серед гостей були присутні, зокрема, батьки першокурсників, з якими провів ввідну розмову о. Василь Чава, проректор з виховної частини, коротко розповівши про особливості навчання у нашій семінарії. По завершенню спільної трапези о. Мирон Бендик, ректор ДДС, побажав семінаристам та викладачам сили й наснаги для подальшої плідної праці впродовж цього навчального року. Більше про те, як проходили вступні екзамени для цьогорічних першокурсників за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2861-u-drohobytskij-seminarii-zavershylysj-vstupni-vyprobuvannja.html Відео "Освячення підрясників": Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|