РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Презентація книги “Пацлавська Кальварія і чудотворна ікона Богородиці” |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 12 вересня 2023 17:15 | |||
Після вступної молитви, голова місцевого осередку УБНТ та модератор засідання о. Іван Гаваньо, викладач ДДС, зробив невеликий екскурс в минувшину, охарактеризувавши дослідження о. Михайла Олійника як представлення феномену паломницьких місць. Автор книги розпочав презентацію з власних спогадів про Українську Кальварію, які й дали поштовх детальнішому зацікавленню даною тематикою. Жоповідач епізодично виклав зміст книги і тим самим представив значущість цього паломницького центру у минулому та в сучасності. "Це дослідження було зроблене найперше, щоби люди знали, що ми маємо таке величне місце молитви, - підсумовує о. Михайло, - щоби ми пам’ятали свою культуру, а найголовніше, щоб про Українську Кальварію дізналася молодь". Відтак у рамках рубрики "Питання-відповідь" доповідачеві могли поставити питання будь-хто із залу присутніх. Відбулася цікава дискусія, яка дала можливість присутнім здобути глибше розуміння своєї Києво-Галицької традиції. О. Іван Гаваньо у завершальному слові зазначив: "Биличі, Грушів, Самбір, Кальварія та інші паломницькі святині у свій час стали форпостами української нації, яка переживала поневолення. Тепер вони потребують оновлення, після якого народ продовжить утверджуватися серед інших вільних європейських народів". Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK:ÂÂÂÂ https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|