РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Відеоролик про внутрішнє життя Дрогобицької семінарії вже у вільному доступі [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 10 листопада 2023 20:32 | |||
Відео підготували брати Михайло Білинський (III курс), Володимир Паньків (IV курс) та Мар'ян Курило (V курс). Семінаристи так оповідають про обставини та процес формування відеоролику: "Спершу цей матеріал був підготовлений для показу гостям Дня відкритих дверей у ДДС, який відбувся у травні 2023 р.Б. Згодом о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, запропонував доопрацювати його для публікувації на семінарійному YouTube-каналі. Ми з радістю відгукнулися з огляду на два основні чинники. По-перше, ми зауважили популярність у мережі Інтернет різноманітних відео "зсередини" духовних закладів, що вказує на зацікавленість людей внутрішнім життям Церкви. По-друге, наші знайомі, друзі і близькі часто розпитують про деталі нашого семінарійного життя. Відповіддю на такі онлайн- та оффлайн-запити і мав послужити наш відеоролик. Чорновий матеріал був відзнятий лише за декілька днів, а монтаж забрав значно більше часу внаслідок постійного доповнення та удосконалення первинної концепції відео. Таким чином за декілька місяців доопрацювань (під час літніх канікул не було надто багато вільного для цього часу - ми провадили літні християнські табори) наше відео нарешті набуло такого вигляду, щоб бути представленим широкому загалу. Надіємось, воно допоможе людям побачити життя семінарії зсередини та знайти відповіді на свої питання". Запрошуємо до ближчого ознайомлення з внутрішнім життям Дрогобицької семінарії, переглянувши відповідне відео на семінарійному YouTube-каналі. Див. відео "Життя студента духовної семінарії":
Аби не пропустити інших цікавих відео, підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|