РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи помолилися з архиєреєм та привітали його з 18-ою річницею єпископських свячень |
Понеділок, 29 квітня 2024 20:43 | |||
У Великий понеділок, 29 квітня 2024 р. Б., у Дрогобицькій духовній семінарії відбулася Архиєрейська Літургія Передосвячених Дарів, яку очолив вл. Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні зі семінарійним духовенством. Після богослужіння о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, від імені всієї спільноти ДДС привітав владику із вісімнадцятою річницею його єпископської хіротонії. «У період Страсного тижня, який ми благополучно розпочали спільною молитвою з нашим владикою, Свята Церква споминає спасительне Таїнство Ісуса Христа, що містить у собі, зокрема, Його страсті, смерть і воскресіння. Саме так Син Божий приносить Себе в жертву як справжній Архиєрей. Образ цього найвищого служіння втілює кожен єпископ, тому ми, довірена вам паства, вітаємо вас, владико, із визначним днем в особистому духовному житті та дякуємо за ваше клопітке служіння. Просимо Бога, аби зсилав на вас Свою благодать на стежках життя, та молимо Пресвяту Богородицю про її заступництво у часі вашої праці в Христовому винограднику», – сказав о. Роман. Стихира на стиховні свята: «Господи, ідучи на страсть, ти взяв набік своїх учнів і сказав, утверджуючи їх: Чому не пам'ятаєте слів, які я вам колись казав, що кожному пророкові тільки в Єрусалимі приречено бути вбитим? Тепер уже настає час, про який я вам сказав: Ось я буду виданий в руки на наругу грішників. Вони мене розіпнуть на хресті та покладуть до гробу і вважатимуть за виклятого мерця. Ви ж будьте мужні; на третій день я воскресну на радість вірних і на життя вічне». До цьогорічного Страсного тижня квартет семінаристів записав відеоролик під власне виконання відомого страсного піснеспіву "Претерпівий за нас страсти..."
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|