РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Малі семінаристи та кандидати до вступу у семінарію розпочали навчання |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 17 вересня 2011 10:36 | |||
Нагадуємо, що Мала семінарія та Підготовчі курси діють при Дрогобицькій Духовній семінарії. Малі семінаристи - юнаки шкільного віку (7-10 класи), котрі бажать краще пізнати основи християнської віри та церковного вченння. Це допомагає їм розпізнати своє покликання та в майбутньому, можливо, вступити до Великої Семінарії. Щоп'ятниці з 15.30 заняття з ними проводять семінаристи старших курсів Великої Семінарії. На Підготовчих курсах, що відбуваються щоп'ятниці з 15.00 до 18.00, навчаються юнаки 16-29 років, котрі бажають отримати знання, необхідні для вступу у Велику Семінарію. Відмінникам цих курсів надаються певні переваги при вступі. Запис на Підготовчі курси та до Малої Семінарії ще триває. За довідками звертатись в ректорат Дрогобицької Духовної Семінарії (тел. (244) 2-17-04) або в п'ятницю приходити за адресою: м. Дрогобич, вул. Данила Галицького 2 (в центрі, навпроти церкви Пресвятої Трійці).
|