РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Розпочалося навчання у Малій семінарії та на Підготовчому курсі |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 09 вересня 2022 19:30 | |||
Традиційно, починаючи з перших днів вересня, щопʼятниці Дрогобицька духовна семінарія збирає у своїх стінах юнаків, які бажають в майбутньому стати семінаристами чи просто хочуть краще ознайомитись з церковним життям. Так 9 вересня 2022 року Божого розпочалося навчання у Малій семінарії та на підготовчому курсі, що функціонує при Дрогобицькій духовній семінарії. Вступне слово мав префект семінарії о. Богдан Хом'як, в якому дав певні настанови юнакам щодо цьогорічного навчання. Побажав інтелектуального та духовного зростання впродовж спільного проведення підготовчого курсу. Відразу ж відбулися перші уроки, які провели о. Богдан Хом'як та п. Ігор Бриндак, викладач ДДС. Цьогоріч зголосилося десять юнаків. Хлопці матимуть можливість поглибити свої знання про Святе Письмо, Катехизм, Літургіку, історію Церкви. Навчання відбуватиметься щоп'ятниці після обіду. Окрім підготовчих курсів розпочалося навчання й у Малій семінарії, де викладачами є семінаристи старших курсів. Юнаки 8-11 класів, познайомившись один з одним та зі своїми викладачами, перейшли до перших уроків. Семінарист V курсу Дмитро Голик особливо привітав хлопців, що тільки-но вступили на перший курс. Щоп'ятниці їх чекатимуть три уроки по 45 хвилин, що допоможе їм утвердитися у своєму християнському житті та полегшить їх можливий вступ до Дрогобицької духовної семінарії. Нагадуємо, що навчання на Підготовчих курсах і у Малій семінарії є безкоштовним. До сформованих груп ще можна приєднуватися. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|