РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Учні Малої Семінарії відвідали галерею сакрального мистецтва |
П'ятниця, 05 травня 2023 18:12 | |||
5 травня 2023 р.Б. відбулася екскурсія для учнів Малої семінарії, що діє при Дрогобицькій духовній семінарії, до галереї сакрального мистецтва, яка є структурним підрозділом музею «Дрогобиччина». Під проводом своїх старших наставників юнаки мали можливість оглянути цікаву експозицію з сакральними предметами Галичини. Працівники музею представили гостям колекцію західноукраїнського іконопису XVI- XX cт., яка зачаровує народним колоритом та неймовірною майстерністю українських митців. У шести експозиційних залах демонструються дерев’яні скульптури, стародавні рукописи, стародруки, художня дерев’яна різьба, церковні ризи, підсвічники – усе наповнене молитовною енергією наших предків. Також в експозиції присутні реліквії митрополита Андрея Шептицького та патріарха Йосифа Сліпого. Висловлюємо щиру подяку Всемогутньому Богові, який поблагословив наш культурно-пізнавальний захід, адміністрації музею, а також нашим братам-семінаристам, які навчають малих семінаристів.
|