Різне
|
Сучасна Вітчизняна війна відкрила видатні й героїчні грані українського національного характеру. Водночас відкрилися й успадковані з радянщини страхи, показне окозамилювання, недостатня суспільна культура і пострадянські тоталітарні, іноді антирелігійні синдроми. Одним із них є нерозуміння ролі і значення Церкви в народі й суспільстві, зокрема під час час війни. Із цим мають проблему чиновники різного рівня, через що виникають і непорозуміння з Церквою. Вони ігнорують церковну специфіку і намагаються підставлянням членів духовенства до мобілізаційних списків вирішити свої проблеми з виконання мобілізаційного «плану». З огляду на такі явища Церкві тим більш потрібно з’ясувати специфіку своєї місії, зокрема під час воєнного стану.
|
Новини ДДС
|
8-9 липня 2021 р. Б. у Дрогобицькій Духовній семінарії проходили вступні іспити для юнаків, які відчули у собі покликання до священства. Приймальна комісія, до котрої з благословення преосвященного владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, ввійшли представники ректорату семінарії та єпархіального духовенства, оцінювала здібності абітурієнтів, а також глибину і зрілість їх покликання.
|
Слово-2021
|
Святослав Радик
У грудні 1991 року мільйони українців на референдумі підтвердили своє бажання жити в Незалежній Державі. Історія українського народу розповідає про нелегкий шлях до незалежності та державності, яку він упродовж століть то втрачав, то здобував. Що ж було міцною опорою-корінням українського народу в його змаганнях здобути власну державність?
|
Новини ДДС
|
У суботу, 15 червня 2024 р. Б., у Дрогобицькій Духовній Cемінарії відбулися урочистості з нагоди закінчення навчання цьогорічними випускниками. З цієї нагоди Архиєрейську Божественну Літургію відслужив преосвященний владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні священнослужителів ректорату та викладачів, а також рідних і близьких випускників. В урочистому богослужінні взяли участь випускники семінарії разом зі своїми родичами та знайомими.
|
Новини ДДС
|
8 червня 2024 р. Б. студентський та викладацький склад, а також префекти й духівники ДДС спільно відзначили завершення 2023-2024 навчального року. З цієї нагоди традиційно було організовано вечерю на відкритому повітрі, на території Реколекційно-просвітницького центру «Еммануїл» СДЄ УГКЦ. За організацію та проведення заходу відповідали брати V курсу.
|
Новини ДДС
|
У першій половині червня у Дрогобицькій духовній семінарії триває період екзаменаційної сесії. Семінаристи складають іспити, по завершенні яких вирушать на літні вакації, які є для них не лише перепочинком перед наступним навчальним роком, але й нагодою послужити у різних сферах церковного життя. Цьогорічні шестикурсники, для яких цей рік у семінарії останній, з нагоди закінчення свого навчання у ДДС подарували для семінарійного храму ікону св. Миколая Чудотворця.
|
Новини ДДС
|
25 травня 2024 р. Б. у стінах Дрогобицької семінарії відбувся день відкритих дверей для парафіяльного юнацтва Самбірсько-Дрогобицької єпархії та, зокрема, для потенційних вступників до ДДС. За організацію дійства відповідали семінаристи V курсу.
|
|
|
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
|
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL |