РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Пасхальні місії у Снігурівці [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 23 травня 2016 15:06 | |||
У Страсну П’ятницю отець разом із парафіянами і семінаристом у Токмаці і Снігурівці молились Царські Часи, а також Вечірню на якій виставляли плащаницю, а у Страсну Суботу – Єрусалимську Утреню і Вечірню з Літургією Василія Великого. Першими радість Воскресіння Христового відчули вірні с. Снігурівка, котрі опівночі молились Надгробне і Святу Лігургію. На ній о. Тарас виголосив змістовну проповідь про свято Пасхи, а після Літургії було освячено святкові кошики. Згодом о. Тарас разом з братом Владиславом поїхали освячувати паски для жителів чотирьох сусідніх сіл, які також очікували цього свята. Зранку, о пів на шосту, розпочалися богослужіння для вірних м. Токмак – Надгробне, Літургія, освячення пасок. На цій Літургії відбувалося також перша сповідь і причастя молодих парафіян м. Токмак. Цього ж дня, а також у Світлий Понеділок молодь парохії м. Токмак бавились гаївки, які відбувалися біля храму. У Світлий вівторок молодь Токмака і Снігурівки разом з отцем Тарасом і братом Владиславом відвідали м. Мелітоподь, де брали участь у Святій Літургії, яку очолював преосвященний владика Степан (Меньок), єкзарх Донецький УГКЦ. На цій літургії було також висвячено на священика диякона Олександра Богомаза – студента Київської Трьохсвятительської семінарії УГКЦ. Див.фоторепортаж:
|