РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи розділили радість Воскресіння з жителями смт. Антонівка та Зеленівка [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 04 травня 2017 12:11 | |||
Брати вирушили зі Львова у Страсний вівторок. Подорож тривала протягом доби. По прибутті на місце призначення братію радісно зустрів отець з родиною. Наступного дня, у Страсну середу, семінаристи допомагали монтувати освітлення навколо храму. У Великий четвер була відправлена Утреня Страстей Господніх на обидвох парафіях. У Страсну п'ятницю отець з братами відслужили Вечірню з виставленням Плащаниці та Єрусалимську Утреню у смт. Антонівка, після чого вирушили молитися у смт. Зеленівка. У Страсну суботу, зранку, було відслужено Вечірню з Літургією св. Василія Великого. Опісля молитви брати допомагали отцю приготовляти храми до Пасхальних богослужінь. Ввечері о 23:45 у с. Антонівка розпочалося Надгробне, по завершенні якого були відслужені Воскресна Утреня та Божественна Літургія, а також освячення пасок. Брати були приємно здивовані тим, що кількість парафіян сягала понад 250 осіб. У Світлий понеділок було відслужено св. Літургії на обидвох парафіях, а також брати провели коротку доповідь, присвячену 125-літтю з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого. Наступного дня братія вирушила додому з приємними враженнями та святковим настроєм. Брати висловлюють щиру подяку Братству « Введення в храм Пресвятої Богородиці» та ректору ДДС за надану можливість відвідати місійні терени України. Див.фоторепортаж:
|