РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Реколекційні науки з нагоди празника Братства [ФОТО] |
Субота, 09 грудня 2017 15:30 | |||
З 6 по 8 грудня в семінарійній каплиці відбулись традиційні реколекції для семінарійного Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці". Реколектантом духовної мандрівки був духівник Братства владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Протягом 3-х днів, щовечора, після закінчення усіх денних справ і обов'язків, братчики збирались у каплиці Братства, щоб помолитись і почути науки архиєрея. Кожна реколекційна наука розпочиналась акафістом до Пресвятої Богородиці. Впродовж реколекцій владика Григорій акцентував увагу на людській вірі, яка єднає людину з Богом та робить її життя преображеним. Відтак владика з братами у ці дні розважали над євангельськими уривками, в яких йшлось про вияв сильної віри окремих людей: Владика впродовж наук наводив безліч прикладів на тематику віри, наголошуючи на її великій силі. А відтак побажав братчикам зростати у вірі, докладаючи до цього великих зусиль та праці. Кожна наука завершувалась молитвою «Під твою милість». Див.фоторепортаж:
|