РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Нічні чування семінарійного Братства [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 10 грудня 2017 15:46 | |||
Відтак у семінарійному храмі відбувся Молебень Братства, який очолив духівник Братства владика Григорій (Комар) у співслужінні проректора з виховної частини о. Василя Чави та префекта о. Василя Вербіцького. Опісля братчики молились Ісусову молитву та співали Богородичні пісні. Під час чувань відбулись духовні науки, які провадив викладач та духівник семінарії о. Олег Чупа. Разом з братчиками Дрогобицької семінарії мали нагоду молитись братчики з Київської та Львівської семінарій. Опівночі розпочалась урочиста Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Григорій у співслужінні о. Василя Вербіцького та протодиякона Богдана Криницького. Супроводжував богослужіння літургійними піснеспівами семінарійний хор "Оранта" під керівництвом о. Андрія Буня, який є регентом хору та викладачем семінарії. У своїй проповіді єпископ спирався на євангельський уривок дня, у якому розповідається притча про запрошених на весілля (Лк. 14, 15-24). Владика наголосив, що Господь всіх кличе до свого Царства, але для цього нам потрібно тільки позитивно відгукнутися на Його заклик. По завершенні Літургії владика здійснив чин освячення води і окропив нею всіх присутніх братів і отців. А відтак втомлені брати відправились на нічний спочинок. Див.фоторепортаж:
|