РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місії в Люботині [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 24 квітня 2018 17:40 | |||
В перший день місій брати допомагали отцеві по благоустрою навколо каплички, в якій на даний час відбуваються богослужіння, так як основний храм парафії ще на стадії будівництва. Наступного дня, у Страсний четвер, брати супроводжували своїм співом Вечірню з Літургією Св. Василія Великого, після чого увечері відбулося богослужіння Страсної Утрені ГНІХ. Опісля брати споруджували гріб, куди вже в п’ятницю зранку було покладено Плащаницю. В подальшому брати допомагали отцеві в домашніх справах. У Велику п’ятницю до храму архистратига Михаїла завітав владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський, який радо привітав братів та подякував їм за їхнє служіння. У Велику суботу, на свято Благовіщення, брати приймали участь у святкових богослужіннях. Також брати відвідали військову частину Національної гвардії України у м. Харкові, в якій молились Божественну Літургію. У неділю Пасхи брати були на нічних чуваннях, які завершилися Надгробним і Пасхальною Утренею із співом «Христос Воскрес із мертвих…», після чого відбулась Святкова Літургія із освяченням пасок та інших страв. Цього ж дня брати відправилися у культурно-відпочинкову поїздку до Харкова, де цікаво провели час разом із молоддю місцевої парафії Святого Миколая Чудотворця, які з радістю провели братам екскурсію по місту. У Світлий понеділок брати допомагали отцеві в освяченні і благословенні помешкань вірних. Наступного дня брати повернулися до своїх домівок, продовжуючи святкувати радісну новину Воскреслого Христа в колі рідних. Брати висловлюють щиру подяку Братству "Введення в храм Пресвятої Богородиці" та ректорату ДДС за надану можливість послужити на місійних теренах. Див.фоторепортаж:
|