РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи розділили радість Христового Воскресіння із жителями Луцька [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 26 квітня 2018 16:50 | |||
У Луцьку діє згромадження сестер Воплоченого Слова, які трудяться біля катедрального храму та прославляють Господа своїм співом під час богослужінь. Цікавим є те, що половина сестер із згромадження є з-за кордону, в більшості з Італії. У Світлий понеділок семінаристи разом із владикою та братами з Луцького екзархату вирушили на храмовий празник до м. Стара Вижівка, де трудиться випускник нашої семінарії о. Володимир Улян. Крім того, для братів було дуже цікавим побачити славне місто Луцьк. Семінаристи мали змогу відвідати визначні місця обласного центру України, зокрема, в’їзну вежу Луцького замку. Братам дуже сподобалися місії і вони вдячні владиці Йосафату за щирий прийом. Брати Владислав та Назар висловлюють щиру подяку Братству "Введення в храм Пресвятої Богородиці", а також його духівнику – владиці Григорію (Комару) і ректорату Дрогобицької духовної семінарії за сприяння в місійній поїздці. Див.фоторепортаж:
|