РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбулись вибори управи Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" [ФОТО] |
Субота, 15 грудня 2018 11:59 | |||
14 грудня 2018 року в Дрогобицькій духовній семінарії відбулись звітно-виборчі збори Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці". Перед засіданням було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці, який очолив духівник братства владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні префекта семінарії о. Михайла Балка. По завершенні молитви братчики перейшли в актовий зал, щоб проаналізувати і підвести підсумки діяльності Братства протягом цілого року, а також вибрати нову управу. Першим виступив голова Братства бр. Євген Карпінець (6 курс), який подав результати діяльності Братства за цей рік, та подякував братчикам за ревне та старанне служіння. До слова були запрошені заступник голови, секретар, скарбник і відповідальний за місії, кожен з яких представив становище справ у своїй ділянці роботи. Відтак розпочались вибори нової управи. Голосування було проведено шляхом підняття рук. Очолив вибори за традицією Братства найстарший братчик семінарії - бр. Василь Салій (6 курс). Участь у виборах мали право брати лише діючі члени Братства. За підсумками голосування головою Братства було обрано бр. Тараса Фаля (4 курс). Заступником став бр. Ярослав Мисак (3 курс), секретарем - бр. Святослав Радик (2 курс). Скарбником - бр. Андрій Петришин (5 курс). Відповідальним за місії залишився бр. Олег Бережанський (3 курс). А відповідальним за капличку Братства став новопострижений бр. Василь Коваль (2 курс). Після завершення виборів владика Григорій благословив нових членів управи і побажав їм активного і жертовного служіння. Див.фоторепортаж:
|