РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяна коляда в с. Щітки [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 13 січня 2020 11:30 | |||
По прибутті до місця призначення о. Микола радо зустрів подорожніх. Впродовж місійного служіння брати проживали у сім`ї п. Костянтина та п. Олени Епіченків, які завжди з нетерпінням чекають приїзду братчиків та з великою радістю приймають їх у своєму помешканні. У понеділок 6 січня, в день Навечір’я Різдва Христового, відбулися Великі (Царські) Часи та Вечірня з Літургією св. Василія Великого. Наступного дня, на Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, о 7-й ранку була відслужена Святкова Літургія, опісля якої місцеві діти показали Різдвяний вертеп. Традиційно віряни храму св. Миколая у день Різдва відвідують помешкання селян з колядою та віншуванням, несучи радість Христового народження. Брати-семінаристи також взяли участь у цій коляді, маючи змогу побачити культурні особливості селян та їхню доброзичливість та гостинність. У середу 8 січня, на празник Собору Пресвятої Богородиці, у храмі відбулася Святкова Літургія. Опісля завершення Літургії брати попрощалися з місцевими жителями, обмінявшись теплими словами та обіймами, а відтак поїхали до оселі о. Миколи, що у м. Вінниця, де їх радо зустріли їмость Ярослава з дітьми Олею, Христиною, Ярославом та Мирославом. Після святкової трапези господарі дому показали братчикам вечірню красу Вінниці. Відтак семінаристи сповнені незабутніми враженнями та яскравими емоціями вирушили нічним поїздом до своїх рідних домівок, щоб і там принести радісну звістку Різдва Христового своїм рідним та близьким. Брати-семінаристи висловлюють щиру подяку о. Миколі та його сім’ї, сімейству Епіченків та всім мирянам, які так радо та гостинно прийняли їх. Разом із тим братчики дякують ректорату семінарії та Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» за сприяння у цій місійній мандрівці. Див.фоторепортаж:
|