РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великдень на теренах Київської Архиєпархії УГКЦ |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 11 травня 2011 07:50 | |||
Під час пасхальних свят 2011 р.Б. Іван Вінічук та Іван Турчин, студенти ІV курсу Дрогобицької семінарії, проходили місійну практику на теренах Київської архієпархії. Цього року семінаристи завітали до отця Степана Лавричина, котрий є адміністратором двох парафій у районних центрах Чуднів та Любара. Обидві парафії перебувають у стадії розвитку. Водночас семінаристів приємно вразили дві риси, котрі їм притаманні. Це - згуртованість парафіян та дух братньої любові, що тут панує. Семінаристи розповідають: "Протягом короткого часу допомагаючи отцеві, ми мали змогу ближче познайомитися із ментальністю та звичаями даного регіону. Найбільше нам сподобалася відкритість та простота місцевих жителів, що уможливлювала вільне спілкування з ними. Дані місії направду показали, як мало нам потрібно для справжнього щастя. Часом достатньо лише бачити навколо себе близьких людей та ділитися з ними своїми простими буденними проблемами. Ці місії послужили підтвердженням того, що спілкування з іншими людьми неможливо замінити нічим. Повертаючись до хати наші серця були сповнені радістю Воскресіння. Ми дуже вдячні отцеві та парафіянам за теплу та родинну гостинність. Дуже раді що своє присутністю змогли допомогти".
|