РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
З різдвяною колядою до Одесько-Кримського екзархату |
Під час зимових вакацій 2010-2011 навчального року студенти Дрогобицької духовної семінарії Богдан Хом’як та Петро Маковецький побували з різдвяними місіями у селах Антонівка, Зеленівка та Музиківка, котрі належать до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ. Опікується цими селами о. Ігор Макар. Брати-семінаристи не вперше відвідують ці греко-католицькі громади, бо для них вже стало доброю традицією розділяти різдвяну та пасхальну радість з вірними нашої Церкви, котрі проживають на півдні України.
Брати Богдан та Петро розповідають: «Вже не вперше всі Різдвяні свята ми провели в дорозі від однієї парохії до іншої. Три дні ми ходили з колядою по домівках вірних. Спілкувалися з ними і разом молилися. Ми дуже вдячні ректорату семінарії за таку чудову можливість, яка є корисною як і для нас, бо ми отримуємо новий досвід, так і для священиків, які потребують допомоги».
|