РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дні духовної віднови для семінаристів |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 20 вересня 2012 00:00 | |||
На початку кожного навчального року у Дрогобицькій Духовній Семінарії проводяться реколекції для семінаристів. Цьогоріч вони розпочались 17 вересня вечірньою наукою. Дати реколекції для семінаристів ректорат ДДС запросив свого недавнього випускника о. Сергія Паламарчука, який несе своє священиче служіння у Донецько-Харківському екзархаті. Кожна наука отця-реколектанта мала пряме відношення до семінарійного життя. Сам будучи ще не так давно семінаристом, о. Сергій розуміє питомців ДДС, як ніхто інший, тому і може щось порадити, чомусь навчити, а, вказавши на свої помилки, застерегти від їх повторення. Отож, І наука, дана о. Сергієм, стосувалась загальних понять: що таке реколекції? чим вони є для нас корисні? і т. п... ІІ наука вже мала пряме відношення до семінарійного життя, а саме розпорядку дня. Тут отець-реколектант представив його плюси і мінуси, до мінусів віднісши звикання і залежність від розпорядку, що обмежує свободу людини. У своїх наступних науках о. Сергій вів мову про духовне отцівство, духовну пустиню, а також покликання. Тут особливо конкретно було представлено ознаки істинності покликання і його відсутності. Останні науки були присвячені вибору стану, у якому ми будемо реалізувати своє служіння, і цей конкретний стан, одружений, неодружений чи монаший, він назвав покликанням у покликанні. Закінчились реколекції 20 вересня подячним молебнем до Богоматері. Префект семінарії о. Василь Чава від імені всього ректорату подякував о. Сергію за гарні і повчальні науки.
|