РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Продовження теми коляди: діти з нагуєвицької школи-інтернату показали у семінарії вертеп [ФОТО] |
П'ятниця, 08 лютого 2013 17:33 | |||
8 лютого 2013 року в Дрогобицьку Духовну Семінарію завітали вихованці нагуєвицької школи-інтернату, щоб поділитися радістю Різдвяних свят. Уже не перший рік допомагають дітям цього закладу брати семінаристи, які постійно навідуються до них і організовують подібні заходи для активного дозвілля та розвитку молоді. Плоди праці семінаристів чітко показалися у сценці вертепу, в якій діти вміло представили свої акторські здібності і тим самим вкотре прославили Бога. Вдалі жарти і сучасна інтерпретація подій двохтисячолітньої давності, знову нагадали зацікавленим глядачам про народження Ісуса Христа, яке дало остаточний сенс для нашого життя. Нагадаємо, що Дрогобицька Духовна Семінарія допомагає в духовному розвитку не тільки дітям з нагуєвицької школи-інтернату, але і багатьом іншим закладам такого типу, де з великою радістю чекають на приїзд семінаристів їхні вихованці. Майбутні священики уже із лав семінарії активно займаються поширенням Божого Слова та християнським вихованням підростаючого пакоління.
Див. фоторепортаж:
|