РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Роздуми над вірою під час Хресної ходи вулицями Дрогобича [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 07 квітня 2013 19:20 | |||
Кожного року в Хрестопоклонну Неділю, яка є центром Великого Посту, вірні і духовенство м. Дрогобича бере участь у роздумах над стражданнями нашого Господа, проходячи із хрестом вулицями рідного міста. Крім розважань про хрест і страждання, вірні мають змогу пороздумувати і над якоюсь іншою актуальною темою. Цьогоріч нею виявилась тема, присвячена нашій вірі, оскільки 2013 рік є роком Віри. Роздуми над вірою розпочав ректор ДДС о. Мирон Бендик після ІІ стації, вказавши на постаті прабатьків, які зродили нас у християнській вірі - апостола Андрея Первозванного і папи Климента, який пролив свою кров на території нашої Батьківщини, у Криму. На кожній стації читалось Святе Євангеліє або ж читання з Апостола, а від стації до стації лунали страсні пісні, які виконували семінаристи ДДС. Продовжив розважати про віру о. Тарас Коберинко, поставивши перед очі молільників постаті солунських братів Кирила і Методія, батьків слов'янського письма і поширювачів віри христинської в рамках тогочасної культури, рідної слов'янам. О. Григорій Комар, протосинкел СДЄ, наголосив на мученицькому подвигу за єдність святого нашого Йосафата Кунцевича і Пратулинських мучеників, а о. Іван Паньків, декан дрогобицький дійшов аж до наших днів, підкресливши і постать покійного владики Юліяна як ісповідника віри. На завершення, після XIV стації, своє пастирське слово промовив і владика Ярослав (Приріз), подякувавши всім молільникам за їх присутність.
Див. фоторепортаж:
|