РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Перемога дрогобицьких семінаристів у товариському матчі з футболу [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 26 жовтня 2017 16:55 | |||
До складу нашої команди увійшли: Воротар: Тарас Шпак (5 курс) Захисники: Остап Гарасимчук (6 курс), Тарас Фаль (3 курс), Петро Мичко (1 курс) Нападники: Олег Вовк (6 курс), Віталій Фещак (5 курс), Володимир Тухлян (5 курс), Михайло Бринько (5 курс), капітан команди Олег Шагала (3 курс) Це був матч гідних суперників, адже обидві команди показали змістовну гру, яка вийшла досить цікавою і видовищною. А відтак у напруженій боротьбі перемогу здобула дрогобицька команда з рахунком 8:2. За нашу збірну відзначилися капітан команди бр. Олег Шагала, який оформив хет-рик, дубль в активі бр. Михайла Бринька, ще по голу забили брати Володимир Тухлян, Віталій Фещак та Олег Вовк. Від імені ректорату та семінарійної спільноти вітаємо братів з перемогою та бажаємо подальших спортивних здобутків. Див.фоторепортаж:
|