РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Пасхальні відвідини Донецької області [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 21 квітня 2015 15:09 | |||
Парафіяни початково гуртувалися навколо помешкання священика, з плином часу міська влада виділила земельну ділянку для потреб громади. Спочатку постала тимчасова капличка, проте число вірних збільшувалося, тому отець разом з вірними дозріли до побудови величного храму, оздоблення якого триває досі. Першими, хто відгукнувся на проповідь Слова Божого, були переселенці з Галичини, проте Слово Господнє, яке є «живе і діяльне», проросло і в серцях безбожників, комуністів. Також вірні Київської Церкви нез'єдинених ієрархій поступово почали бачити себе у лоні «Святої Апостольської Церкви». Отець Іоан попри своє українське прізвище є росіянином. Виховуючись у радянській сім'ї, юний Іван не чув про Бога. Проте щасливий випадок закинув його родину з Мурманська до Надвірної Івано-Франківської обл., де в школах починали вводити курс Християнської етики. Одного разу до школи завітали семінаристи. Вони розкривали тему «Божа Любов». Так почалось воцерковлення майбутнього пастиря. Брат Мар'ян прибув на парафію в страсну п’ятницю, спільно молився, супроводжував співом богослужіння, виголосив промову про життя семінарії і Церкви. Освячення Великодніх «приносів» почали у суботу, де в одному з мікрорайонів міста зібралося близько 250 чоловік. Богослужіння празника Воскресіння Христового почалися опівночі, участь в них взяли участь близько ста парафіян, після чого знову було освячено паски. Потім відвідали місця перебування українських воїнів, блок-пости, де молилися, спілкувалися і на пам'ятку дарували іконки, календарі, Біблії. Також в Неділю Воскресіння були запрошеними на храмовий празник римо-католицької парафії Божого Милосердя м. Красноармійська. Вірні УГКЦ м. Димитров висловлюють подяку за дарунки з Львівщини, а саме о. Богдану Добрянському за подарований фелон і видавництву «Свічадо» за виділену літературу. Брат Мар'ян вдячний владиці Григорію (Комару) за сприяння у здійсненні поїздки, та братству за молитву. Див.фоторепортаж:
|