РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи привітали з Воскресінням жителів м. Прилуки |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 22 травня 2016 10:08 | |||
Прилуки — місто обласного підпорядкування, районний центр Чернігівської області, залізничний вузол. Місто розташоване на півдні Чернігівської області на берегах річки Удай, населення становить 61,6 тис. осіб. Щодо релігійної ситуації, то крім греко-католиків, у місті є також парафії УПЦ МП, римо-католицька громада, а також кілька протестантських спільнот. Отець Дмитро з дружиною та маленьким сином надзвичайно привітно прийняли семінаристів до своєї домівки. Брати допомагали в убранстві храму, супроводжували співом усі богослужіння. Також за час місій семінаристи відвідали виправну колонію, де взяли участь в освяченні пасок для вихованців колонії. Пасхальне богослужіння розпочалось у 23:00 і зібрало близько вісімдесяти людей. Після Пасхального богослужіння, брати разом з родиною отця поснідали освяченими стравами. Цього ж дня семінаристи відправились додому, де разом розділили Пасхальну радість і з своїми рідними.
|