РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи святкували Воскресіння на Запоріжжі [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 21 квітня 2018 10:13 | |||
У четвер зранку брати молилися Вечірню з Літургією Василя Великого, а ввечері - Утреню Страстей ГНІХ. У п’ятницю були відслужені Великі Царські Часи та Вечірня із виставленням Плащаниці, а вже ввечері – Єрусалимська Утреня. У суботу на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці семінаристи супроводжували співом Вечірню з Літургією Василія Великого. Пасхальні богослужіння розпочались в суботу ввечері. Спочатку відбулось Надгробне, а пізніше служилися Пасхальна Утреня та Святкова Літургія Йоана Золотоустого. Отець Тарас також обслуговує новостворену парафію в с. Промінь, яка поступово збільшується та розвивається. Там також була відслужена Святкова Літургія. У Світлий понеділок браття разом з отцем помолилися Утреню та Літургію, а після обіду провели Великодні гаївки. У світлий Вівторок, 10 квітня, семінаристи повернулися до своїх домівок. Брати щиро вдячні отцю Тарасу та його сім’ї за гарну та теплу зустріч, а також семінаристи дякують Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та ректорату семінарії за надану можливість відвідати місійні терени України і збагатитися новим досвідом. Див.фоторепортаж:
|