РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Урочисте «Христос воскрес!» залунало в Молдові [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 16 травня 2019 14:43 | |||
Прибувши, брати вирушили на Літургію Предшеосвячених дарів, яка відбулася у духовно-просвітницькому центрі імені Митрополита Андрея Шептицького. Брати прикрасили своїм співомбогослужіння, проповідували, брали активну участь у прибиранні римо-католицької Катедри Божого Провидіння та центру імені Митрополита Шептицького. Також семінаристи провадили Хресну дорогу та спорудили гріб Господній. Отець Роман ознайомив братів зі своїм служінням та провів екскурсію святинями Кишенева. Брати Олег та Володимир разом з отцем-настоятелем відвідали посольство України, де зустрілися з керівником Консульського Відділу Посольства України в Молдові п. Михайлом Харишином, передали привітання всім працівникам Посольства та заспівали «Христос Воскрес!». Після Божественної Літургії на свято Воскресіння ГНІХ до громади зі словами привітання звернувся Кишинівський єпископ РКЦ владика Антоній Коша. О. Роман Поправка та семінаристи висловили слова подякита разом з парафіянами прославляли Господа воскресними піснями. Брати висловлюють щиру вдячність о. Роману за теплий і батьківський прийом, а Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та його духівнику владиці Григорію (Комару)за можливість відвідати місійні терени. Див.фоторепортаж: ÂÂ
|