РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Зустріч братства «Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці» |
П'ятниця, 10 вересня 2021 22:33 | |||
10 вересня 2021 р. Б. відбулася перша у 2021-22 навчальному році зустріч братства «Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії». Спочатку братчики спільно зі своїм духівником преосвященним владикою Кир Григорієм Комаром, єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької єпархії, та о. Романом Копачем, префектом семінарії, молитовно звернулися до Заступниці та Покровительки братства – Пренепорочної Діви Марії. Після завершення Молебню до Пресвятої Богородиці владика щиросердечно привітав з початком навчального року та застеріг від байдужого ставлення до свого покликання, адже саме від цього залежатиме якими вдалими будуть наші катехизації, проповіді, праця з молоддю та праця над спасінням людських душ. Затим духівник братства вирішив коротко пригадати історію заснування цієї молитовної спільноти. А роздумавши над питанням для чого ж о. Ісидор Дольницький посвятив братчиків під покров Богородиці, мовив: «Бо Марія вчить нас молитви, вчить нас будувати спільноту, вчить нас слухати свого Сина»,- і тими ж словами Кир Григорій виокреслив завдання кожного не лише братчика, але й усіх тайнослужителів. Відтак, члени братства перейшли в конференц-зал, де голова братства Василь Коваль, студент V-го курсу, розпочав робочу зустріч. Спершу бр. Василь радо привітав присутніх та побажав, щоб в цьому році праця братства, що діє при Дрогобицькій семінарії, принесла якомога більше плодів. Опісля ж спільнота обговорила ряд питань: питання напрямків та харитативної діяльності у військовій частині, в’язниці, будинках для пристарілих, інтернатах, дитячих будинках; питання медіа-сторінки та й загалом праці у просторах ЗМІ; питання щорічної традиційної прощі братства. Мабуть, найбільш важливим питанням зібрання було питання святкування 20-ліття присутності та діяльності братства у стінах ДДС. Молимося і сподіваємося, що цьогоріч за молитвами Пресвятої Владичиці нашої Богородиці братство «Введення в храм…» зможе плідно і рясно попрацювати в Христовому винограднику. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|