РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Донецькі місії дрогобицьких семінаристів |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 05 травня 2012 10:10 | |||
Брати Іван Талайло та Іван Комарницький, протягом Пасхальних свят перебували в Донецько-Харківському екзархаті, на парафії, де душпастирює о. Михайло Заверчук. Отець є адміністратором парафій Миколая чудотворця та Цариці Вервиці у м. Донецьку. Пасхальні місії братів почались в понеділок Страсного тижня, протягом якого семінаристи активно допомагали отцю в парафіяльному служінні та в приготуванні до світлого Празника Воскресіння. В Страсну п’ятницю вже за звичаєм місіонери зорганізували нічні чування до Страстей Христових з відвідинами храмів міста Донецька. На свято Пасхи прибувало багато людей, був піднесений настрій, духовна радість. Хоча були втомлені від майже цілонічних чувань, але багато почерпнули і навчились від парафіян та отця Михайла. Діляться у своїх спогадах наші семінаристи: "В світлий понеділок з молодіжною спільнотою «Світло св. Миколая» та сестрою Катериною відвідали сестру Теодосію в с. Многопілля". Було ще багато цікавих подій та історій, за це все брати дякують братству та ректорату, які надали їм змогу це все побачити і пережити.
|