РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Розпочався ІІ семестр навчання на Підготовчих курсах та у Малій семінарії |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 24 лютого 2023 21:57 | |||
На лекціях хлопці мають можливість поглибити свої знання про Святе Письмо, Катехизм, Літургіку, історію Церкви. Навчання відбуватиметься щоп'ятниці після обіду. У Малій семінарії викладачами є семінаристи старших курсів. Юнаки 8-11 класів, познайомившись один з одним та зі своїми викладачами, перейшли до перших уроків. Семінарист V курсу Дмитро Голик особливо привітав хлопців, які тільки-но вступили на перший курс. Щоп'ятниці вони матимуть нагоду дізнатися цікаві речі, що допоможе їм утвердитися у своєму християнському житті та полегшить їх можливий вступ до Дрогобицької духовної семінарії. Нагадуємо, що навчання на Підготовчих курсах і у Малій семінарії є безкоштовним. До сформованих груп ще можна приєднуватися. Більше про Малу семінарію за посиланням: http://dds.edu.ua/abiturientam/2/m-seminary.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|