... Слово-2018

Слово-2018
Святе Письмо і Передання. Їх співвідношення PDF Друкувати Електронна адреса

Остап Черхавський

altХристиянська віра базується на Божому Об’явленні. Тобто те, що ми знаємо про Бога, Він Сам з власної ініціативи об’явив нам, щоб покликати до сопричастя з Собою та вчинити учасниками Своєї природи (пор. 2Пт 1,4). Бог відкривається людині словами і ділами, тим самим готуючи її до сприйняття об’явлення Себе Самого, і аж до повноти Об’явлення в особі Його Воплоченого Слова – Ісуса Христа.

Святе Письмо – бери і читай! PDF Друкувати Електронна адреса

Євген Карпінець

altПриблизно 2,2 млрд. людей у світі – християни. Хоча й прийшли вони до Бога різними дорогами, проте «інструкція», як йти цими шляхами, оминати небезпечні місця, долати перешкоди – одна. Це – Біблія або ж Святе Письмо. Через велику повагу, якою оточують християни Святе Письмо, їх подібно як юдеїв і мусульман ще називають «людьми Книги».

Школа життя біблійної книги Псалмів PDF Друкувати Електронна адреса

Андрій Нискогуз

altСьогодні мова йтиме про ще одну з книг всесвітньовідомого автора «Хронік Нарнії» К. С. Люїса – «Роздуми про псалми». Твір – направду геніальний, адже присвячений він книзі Псалмів. Для багатьох наших сучасників книга Псалмів, на жаль, – ряд незрозумілих, дивних, застарілих, а тому нудних і «непотрібних» текстів… «Роздуми про псалми» – коштовне намисто. Дванадцять розділів – відточені перли. Хто хоче насолодитись красою їх мерехтіння, мусить сягнути за цією книгою. А краса Люїсового опусу в тому, що він лише віддзеркалює незбагненну красу Псалмів. Ми ж заторкнемо у цій статті лише один камінчик-розділ під назвою «Смерть».

Біблія: Книга чи Книги? PDF Друкувати Електронна адреса

Михайло Карпінець

altМабуть в багатьох людей викликає велике здивування, що Книга, яку найбільше разів прочитано, перекладів якої існує найбільше, яку найбільше коментували і коментують, – це Біблія. Це особлива Книга, бо вона завжди актуальна, а також її автором є Бог та людина. Отож, дорогий читачу, пропоную поглибити свої знання про цю надзвичайну Книгу.

«Христос під слідством» PDF Друкувати Електронна адреса

Ігор Бриндак

altУ наш час нікого не здивують різноманітні публікації, у яких пропагується ідея, що написане у Святому Письмі начебто не є правдою, ніби Писання хтось спотворив, переінакшив і т.д. Історія знає осіб, які не просто повторювали чиїсь слова, а самі вирішили перевірити, так воно було, чи ні. Про одну таку людину розповідає фільм американського режисера Джона Ганна «Христос під слідством». Про цю стрічку і піде мова у публікації.

«Без притч не говорив до них…» (Мт 13,34) PDF Друкувати Електронна адреса

altЧитаючи Євангелія, ми зустрічаємо безліч епізодів, в яких Ісус Христос промовляє до учнів та ізраїльського народу притчами. Що ж таке притча, і чому Ісус промовляв саме таким способом? На це питання ми спробуємо дати відповідь у цій статті.Ісус не був першою і єдиною особою, хто користувався притчами. Самі притчі були надзвичайно популярними серед народів Стародавнього Сходу, це був фольклорний, народний жанр. Народні притчі нерідко містили в собі викривальні мотиви.

Українські перекладачі Божого Слова PDF Друкувати Електронна адреса

Василь Салій

altБіблія написана давньоєврейською і давньогрецькою мовами, які були невідомі широкому загалу, тому переклад Священних Текстів став необхідною умовою поширення християнства. Переклади Біблії національними мовами ставали цілими етапами розвитку духовної культури серед того чи іншого народу. Поява Святого Письма зрозумілою мовою свідчила про зрілість народу і мала величезний вплив на всі сфери його існування. Не винятком став і наш народ, шлях Біблії до якого ми спробуємо простежити у нашій статті.

Святе Письмо – бери і читай! PDF Друкувати Електронна адреса

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>