ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька Духовна Семінарія оголошує про набір студентів на 2017-2023 навчальні роки.
Прийом документів з 1 по 30 червня 2017 р.Б. з 11.00 до 15.00 години, щодня (крім суботи та неділі).
Вступні іспити пройдуть 8 - 11 липня 2017 р. Б.

СЛОВО:"20 років ДДС"

slovo 66

< червня 2017 >

жертводавцям

Слово-2015
Шлях до святості у подружжі PDF Друкувати Електронна адреса

о. Віталій ЛЕСНЯК

altВступаючи у подружній стан, кожний з наречених мріє про щасливу сім’ю. Бажання бути щасливим є вродженим бажанням кожної людини. З плином часу особа наближається до зрілості фізичної, психологічної і духовної. Осягнувши зрілість, молоді люди, чоловіки та жінки, відкривають у собі поклик до утворення спільноти життя, яку називаємо подружжям.

Студент?! – Давай догори: до святості! PDF Друкувати Електронна адреса

Андрій КІТИК

altЖиття не має множини... Для людини її життя унікальне й неповторне, воно – єдине з-посеред усієї історії людства.., його не можна прожити двічі. Наша стаття стосуватиметься лише однієї чарівної пори. Вона вважається найбільш непередбачливою і найпрекраснішою, бунтівливою і довірливою, безрозсудною і чесною. Безумовно, такою розмаїтою і найціннішою для людини порою є її молодість. Сповнені ентузіазму та енергії підлітки завершують школи, складають іспити, вибирають навчальні заклади, вступають... Ось уже студенти! Тепер, як багатьом здається, починається «доросле життя».

Житія святих, або «Божий кінофільм» PDF Друкувати Електронна адреса

Руслан СТЕЦИК

altМабуть, багатьом із нас відома книга «Житія святих», а декому навіть доводилось її читати. Однак спробуймо подивитися на неї не як на цікаву, майже казкову історію, але як на ікону, до якої хочеться уподібнитись.

«Згадай, звідки ти впав, і покайся, і перші діла твори» PDF Друкувати Електронна адреса

Тарас ЖЕПЛІНСЬКИЙ

altКоли хтось каже: «Я так не зможу жити», інший підбадьорює: «Нічого, звикнеш». І правду каже, адже ми, люди, до всього звикаємо. Солдат на війні звикає до вибухів та пострілів, і поранення та смерть стають його щоденним видовищем. Діти, батьки яких по волі чи неволі виїхали за кордон заробити на хліб насущний, починають самі давати собі раду. А що залишається робити людині, яка живе у світі, в якому панує гріх?! Вона до нього звикає, і гріх стає для неї немовби життєвим супутником.

Біблійний Адам у людині, або моя особисто-колективна відповідальність PDF Друкувати Електронна адреса

Андрій ВИТІВСЬКИЙ

altТворець дав Адаму завдання назвати все творіння (Бт. 2, 19-20), тобто стати співтворцем. Господь дав Адаму у володіння світ, щоб той став його господарем, господом світу (Бт. 1, 28). Отець сказав Адаму бути плідним, множитись, наповнювати землю (Бт. 1, 28), тобто стати отцем. Ми створені на Божий образ і подобу... Стоп, то ми, значить, схожі чи, радше, «подібні» до Самого Бога. Ого, яка велич, яка розкіш!

Воля Божа – святість наша PDF Друкувати Електронна адреса

о. Мирон Бендик

altУ світлі цих молитов Церкви ми розуміємо, що людина – не Господь Бог, і тому не свята. І в цьому слові «не свята» міститься думка про певну недовершеність, неповноту людини. Проте Господь Бог покликав людину осягнути повноту, яку ми часто називаємо небом. У Старому Завіті Бог звертається словами: «Будьте святі, бо Я святий» (див. Лев 19, 2). А в Новому Завіті кличе через Ісуса Христа: «Будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий» (Мт 5, 48).

Чоловіком і жінкою сотворив їх… (Бут 1, 27) PDF Друкувати Електронна адреса

Роман САДОВИЙ

Читаючи біблійні рядки, неодноразово зустрічаємося із постаттями старозавітних патріархів. Це, безперечно, великі люди історіо-спасительного процесу. Авраам, Ісаак, Яків... Напевне, кожен християнин інколи чув ці імена, а дехто навіть знає, які події з ними пов'язані. Але часто, роздумуючи над цими «велетами», ми зовсім не звертаємо уваги на їх надійний тил – їхню сім'ю.

Апостол молоді о. Джованні Боско у кінематографі PDF Друкувати Електронна адреса

Ігор БРИНДАК

У 2015 році світова спільнота під егідою ООН відзначала ювілей 200-ліття від дня народження визначного італійського педагога, а одночасно католицького священика і святого о. Джованні Боско (16.08.1815 — 31.01.1888), відомого ще як Дон Боско. Його особою у свій час цікавилися і кінематографісти, а тому наша публікація присвячена одному з фільмів про видатного Апостола молоді.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>