ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька Духовна Семінарія оголошує про набір студентів на 2017-2023 навчальні роки.
Прийом документів з 1 по 30 червня 2017 р.Б. з 11.00 до 15.00 години, щодня (крім суботи та неділі).
Вступні іспити пройдуть 8 - 11 липня 2017 р. Б.

СЛОВО:"20 років ДДС"

slovo 66

< червня 2017 >

жертводавцям

Слово-2016
Семінарійні традиції PDF Друкувати Електронна адреса

Андрій ЛОЇШ

Посвячення в студенти І курсу і підрясників для семінаристів ІІ курсу на Божественній Літургії з нагоди початку навчального року.

Спортивне життя у семінарії PDF Друкувати Електронна адреса

Тарас ШПАК

Однією із важливих сторінок семінарійного буття є спорт. Спортивне життя в семінарії є різноманітним та містить в собі чимало напрямків.

Цікаві зустрічі PDF Друкувати Електронна адреса

Владислав СТЕФАНИШИН

У Дрогобицькій семінарії традиційно відбуваються зустрічі з різними визначними представниками духовенства та мирян, які спілкуються із семінаристами, ділячись своїм досвідом та знаннями. Таких зустрічей є дуже багато, тому ми не можемо розповісти про всі. Ось про що йшлося на найцікавіших, які мали місце останнім часом.

Духовний провід у ДДС PDF Друкувати Електронна адреса

о. Степан УГРИН

Духовний провід у семінарії – це важлива ланка у плеканні покликання серед кандидатів до священства. Разом з цілим блоком навчальних дисциплін, що посвячені питанням духовності, він мав би закласти в майбутніх пастирів основні принципи мистецтва пізнання шляхів Святого Духа.

«Quo vadis» PDF Друкувати Електронна адреса

Микола МИСІВ

Одного вечора, за чашкою чаю, декілька братів почали співати. Хтось приніс гітару. Таким був початок заснування гурту «Quo vadis». Збори вечорами ставали дедалі частішими, а з часом - і традиційними. Почали з’являтися авторські пісні, які вперше прозвучали на публіку в листопаді 2007 р. Саме цей рік можна вважати офіційною датою заснування нашого гурту.

У світі, але як не від світу PDF Друкувати Електронна адреса

Тарас ЖЕПЛІНСЬКИЙ

Світ, який нас оточує, позначений гріхом, а князь світу цього є противником Бога. Християни ж мають жити у світі не за його гріховними законами, але по-іншому. Вони мають жити так, як навчає їх Божественний Вчитель. Християни мають преображувати грішний світ, відновлювати насаджений Богом рай на землі, являти у світі Царство Небесне. Вони мають бути у світі, але жити в ньому як ті, що не від світу (пор. Йо 17,16). Виконуючи більшою чи меншою мірою це правило Спасителя, перебуває у світі й Дрогобицька духовна семінарія.

Мистецька діяльність PDF Друкувати Електронна адреса

Микола МИСІВ

Актовий зал семінарії – важливе середовище у вихованні семінариста. Він пристосований, перш за все, для проведення конференцій, вирішення загальносемінарійних питань. Попри його пряме призначення, у актовому залі від заснування семінарії проводились різні культурні заходи - традиційні вечори гумору, пам’яті, різноманітні святкування… Тут також проходять реколекційні науки. Крім того в цьому приміщенні ми вибираємо семінарійну управу (декана семінарії) і Братства (голову, заступника, секретаря, скарбника). Ось найважливіші ініціативи, які провадяться у Дрогобицькій семінарії.

Культурні поїздки PDF Друкувати Електронна адреса

Мар’ян ТОПОРОВИЧ

Культура кожного народу твориться віками і свідчить про його історію, музику, спів, малярство, театр та ін. Тому для всестороннього розвитку семінаристи часто бувають на різних культурних заходах, відвідують театри, мистецькі події, кінотеатри, музеї тощо.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>