РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Мала семінарія |
![]() |
![]() |
![]() |
Петро Войтович При Дрогобицькій духовній семінарії під проводом ректорату діє Мала семінарія. Вона виникла з переконання, що молоді люди повинні мати можливість поглиблювати свої знання і досвід духовного та церковного життя, а також отримувати ґрунтовну підготовку для вступу в семінарію. Основним завданням Малої семінарії є допомогти юнакові зробити вільний вибір свого майбутнього та виховувати його до життя у спільноті; ввести його у молитовне й таїнственне життя Церкви. Після закінчення навчання випускникам видається свідоцтво про закінчення Малої семінарії. У нашій Малій семінарії навчаються головним чином ті, хто виявляє ознаки покликання до священнослужіння з метою легшого і виразнішого його розпізнання, плекання і розвитку. Навчатися можуть також і ті, хто не виявляє ознак покликання до духовного стану, але бажає виконувати певні служіння в Церкві або просто прагне отримати глибші знання з церковних дисциплін і поглибити власне духовне життя. Випускники Малої семінарії не обов’язково мають в майбутньому стати семінаристами, а тому її учнем може стати будь-який юнак старших класів (8-11) середньої школи. На даний момент на трьох курсах Малої семінарії навчається 25 учнів. Серед предметів, які вони вивчають, є: Святе Письмо, літургіка, катехизм, спів, історія Церкви, церковний устав. Навчання розпочинається у середині вересня і триває до середини травня. Заняття відбуваються один раз на тиждень, у п’ятницю, з 1530 до 1800. Викладачами тут є студенти старших курсів (4-6) Дрогобицької семінарії. Петро ВОЙТОВИЧ. Мала семінарія//СЛОВО № 2 (66) 2016, с.29
|