header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2018-2024
навчальні роки

Фотогалерея

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< січня 2017 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
«Quo vadis» PDF Друкувати Електронна адреса

Микола МИСІВ

Одного вечора, за чашкою чаю, декілька братів почали співати. Хтось приніс гітару. Таким був початок заснування гурту «Quo vadis». Збори вечорами ставали дедалі частішими, а з часом - і традиційними. Почали з’являтися авторські пісні, які вперше прозвучали на публіку в листопаді 2007 р. Саме цей рік можна вважати офіційною датою заснування нашого гурту.

На початках учасники гурту, які були його аматорами, зустрілися з багатьма викликами, наприклад, браком часу для репетицій, відсутністю музичних інструментів... Згодом ентузіасти отримали можливість розвивати свої музичні здібності. Їм було виділено окремий день для репетицій (п’ятницю). З часом, коли їхні зусилля почали приносити відчутні плоди, було придбано музичні інструменти: гітари, синтезатор і барабани.

Окрім внутрішньо-семінарійних подій, гурт «Quo vadis» бере участь і в різноманітних парафіяльних заходах. Було записано авторські пісні гурту на диск.

Особливістю гурту «Quo vadis» є постійна зміна учасників: одні семінаристи закінчують семінарію, їм на зміну приходять інші... Про присутність нового учасника у гурті можна почути і з музики, яка по-новому звучить під його впливом. Кожен у гурті має можливість вкласти щось своє у музику.

Із перемінним успіхом гурт продовжує існувати, зустрічаючись із різними перешкодами, тим не менше з усіх сил намагається подарувати людям хвилинку радості. Про музикантів гурту можна впевнено сказати: вони дарують музику від серця.

Микола МИСІВ. «Quo vadis»//СЛОВО № 2 (66) 2016, с.43