РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
«Quo vadis» |
![]() |
![]() |
![]() |
Микола Мисів Одного вечора, за чашкою чаю, декілька братів почали співати. Хтось приніс гітару. Таким був початок заснування гурту «Quo vadis». Збори вечорами ставали дедалі частішими, а з часом - і традиційними. Почали з’являтися авторські пісні, які вперше прозвучали на публіку в листопаді 2007 р. Саме цей рік можна вважати офіційною датою заснування нашого гурту. На початках учасники гурту, які були його аматорами, зустрілися з багатьма викликами, наприклад, браком часу для репетицій, відсутністю музичних інструментів... Згодом ентузіасти отримали можливість розвивати свої музичні здібності. Їм було виділено окремий день для репетицій (п’ятницю). З часом, коли їхні зусилля почали приносити відчутні плоди, було придбано музичні інструменти: гітари, синтезатор і барабани. Окрім внутрішньо-семінарійних подій, гурт «Quo vadis» бере участь і в різноманітних парафіяльних заходах. Було записано авторські пісні гурту на диск. Особливістю гурту «Quo vadis» є постійна зміна учасників: одні семінаристи закінчують семінарію, їм на зміну приходять інші... Про присутність нового учасника у гурті можна почути і з музики, яка по-новому звучить під його впливом. Кожен у гурті має можливість вкласти щось своє у музику. Із перемінним успіхом гурт продовжує існувати, зустрічаючись із різними перешкодами, тим не менше з усіх сил намагається подарувати людям хвилинку радості. Про музикантів гурту можна впевнено сказати: вони дарують музику від серця. Микола МИСІВ. «Quo vadis»//СЛОВО № 2 (66) 2016, с.43
|