РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Найпопулярніше
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
Спортивне життя у семінарії |
Тарас Шпак Однією із важливих сторінок семінарійного буття є спорт. Спортивне життя в семінарії є різноманітним та містить в собі чимало напрямків. Найбільш популярним видом спорту в семінарії є футбол. Охочих поганяти м’яча на свіжому повітрі чи у спортзалі є чимало. Наша футбольна збірна брала участь у багатьох турнірах і товариських матчах. Особливою подією для команди ДДС була участь у 2013-2014 роках у міжсемінарійному турнірі, присвяченому українським новомученикам. Загалом у футбольному марафоні брало участь шість команд із Дрогобицької, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Київської та Брюховицької семінарій. В рамках турніру брати мали можливість відвідати інші семінарії, завести нових друзів, та, безперечно, пограти у футбол. Також наша збірна провела ряд товариських матчів із реабілітаційним центром «Назарет» та Василіанським інститутом філософсько-богословських студій з Брюхович. Приємні враження, нові знайомства та гарна атмосфера, яка панувала на полі, мабуть, надовго залишиться у пам’яті наших футболістів. Іншим не менш популярним нашим заняттям є відвідування семінарійного спортивного залу. Тут брати мають можливість займатися на бігових доріжках, штанзі, гирях, гантелях, брусах, турніку, тобто використовуючи спортивну термінологію, – легкою та важкою атлетикою. Немало семінаристів для гарного самопочуття і міцного здоров’я практикують ранкову пробіжку, що додає їм бадьорості на увесь день. Хлопці максимально користають з наданих їм можливостей позайматись, щоб тримати себе у гарній формі. Існує гарна традиція проведення змагань із настільного тенісу та шахів, що урізноманітнює семінарійне життя, дозволяє братам розвиватись та рости інтелектуально. Тарас ШПАК. Спортивне життя у семінарії//СЛОВО № 2 (66) 2016, с.50
|