РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Іди за мною |
![]() |
![]() |
![]() |
Підготував Сергій Паламарчук Що спонукало Вас поступати до семінарії? Руслан Гедз наводить слова Євангелія і каже: „Ідіть і навчайте всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа”(Мт. 28.19). Саме ці слова найбільше мене вражають. Якщо вдумуємось у них, розуміємо, що кожна людина, приходячи на світ, має якусь місію. Я вважаю, що ці слова сказані для мене. Я знаю, що це велика праця, але думаю, що Бог мене підтримає і допоможе”. Олег Бісик каже: „Мене спонукав вступити до семінарії, насамперед, голос Божий, а також, у певний момент свого життя я зрозумів, що хочу служити Богові і людям”. Святослав Кашеба сказав, що вступив до семінарії, щоб „глибше пізнати Бога”. Чого Ви, насамперед, прагнете здобути протягом навчання в семінарії? Руслан Гедз: „Насамперед духовности, витривалости і більшої любови до Бога, до Його Церкви, до ближніх. Ну, і,звичайно, вийти з цих стін розумово збагаченим”. Олег Бісик: „Я прагну більше та глибше пізнати Бога, рости в любові до ближнього та до Господа. Вирости духовно, а також пізнати внутрішній світ людей”. Святослав Кашеба: „Глибше проникнути в життя у Святих Тайнах. А також, наскільки це можливо, послужити Богові”. Які риси має плекати в собі священик найбільше? Руслан Гедз: „Духовність, стриманість, любов до ближніх і Бога. „Любіть і робіть, що хочете”, як казав св. Августин. Олег Бісик: „Любов до ближнього та Бога, людські чесноти. Також бути прикладом для своїх парохіян, вести їх за собою”. Святослав Кашеба: „Почуття любови, доброти і милосердя”. Що, на Вашу думку, відрізняє семінариста від світського студента? Руслан Гедз: „Уміння все прощати, дисципліна, поступове зростання в любові до Бога, культурність, вихованість, відсутність шкідливих звичок”. Олег Бісик: „Внутрішня вихованість. Більша любов до ближнього і довіра до инших”. Святослав Кашеба: „Глибше гартування духовности”. Якій ділянці душпастирства Ви бажали б присвятити своє служіння? Руслан Гедз: „Проповідницькій діяльності: „...я зроблю вас рибалками людей”. Олег Бісик: „Праці з наркоманами. А також праці на ниві катехизації усіх суспільних верств населення, а особливо, молоді та людей середньої вікової категорії. Катехизація середньої вікової категорії практично не проводиться, а наркоманія поширюється катастрофічно”. Святослав Кашеба: „Напочатку – науці”. На яку ділянку душпастирського служіння необхідно звернути найбільше уваги в теперішній час? Руслан Гедз: „На душпастирство з молоддю”. Олег Бісик: „На катехизацію людей віком від 35-45 років, яка фактично не проводиться. На залучення людей до нашої Церкви. На моральність духовенства”. Святослав Кашеба: „На навчання людей про любов Ісуса Христа як невід’ємне джерело спасіння”.
|